Guvenlik firmalari, ozel guvenlik sirketleri, bursa güvenlik sirketleri

özel güvenlik şirketleri

ARCG Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş.


VİZYONUMUZ
Özel güvenlik hizmetlerinde gelişmeleri yakından takip etmek ve değişimlere hızla ayak uydurarak hizmet verdiğimiz sektörde lider olmanın yanı sıra profesyonel iş modelini butik, projeye özel ve hızlı hizmet anlayışıyla sürdürmektir.

MİSYONUMUZ

5188 sayılı kanuna bağlı olarak gerek kamu gerekse özel kuruluşların güvenlik ihtiyacı konusunda eğitilmiş, modern teçhizatla donatılmış, kriterleri özenle belirlenmiş ve güvenliğin vazgeçilmez unsuru olan güvenlik görevlileri ile sağlamak, (teknolojik cihaz ve uygulamalarla donatılmış) emniyet ve asayiş konularında genel kolluk kuvvetlerine yardımcı olabilmek ve yasalarda verilen özel güvenlik ve koruma görevlerini yapabilecek; teknik ve taktik bilgiye, yüksek iş disiplinine, mesleki ve genel kültüre sahip, hukukun üstünlüğüne inanmış, insan haklarına saygılı, çağdaş ve dinamik düşünce sistemini benimseyen gelişen teknolojilere uyum sağlayabilecek, yetkilerini ve uygulanış tarzlarını kavramış, etkili iletişim kurabilen yüksek karakter ve niteliklere sahip profesyonel Özel Güvenlik Görevlileri yetiştirmek ve birlikte çalışmaktır.

HAKKIMIZDA

Özel güvenlik noktasında ihtiyaç duyulan eğitimli personel ihtiyacını karşılayan firmamız; bireysel, kurumsal ve organizasyon güvenlik hizmetleri vermektedir.

ARCG Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş. "Güvenliğiniz İçin Güvenceniz Büyük Olmalı" sloganıyla özel sektörde hizmet ve kalite konusunda tecrübeli ve uzman kişilerin bir araya gelmesi ile Bursa’da kurulmuştur.

Hizmet sektörünün Bursa’ da ki gelişmelerini takip eden ARC Grup,uzun süreli Ar- Ge çalışmaları neticesinde sektörde hizmet kalitesinin yeterli olmadığını görerek,gelişime açık profesyonel eğitim programı ve değişik sektörlerde faaliyet gösteren firmalara yönelik paket hizmet anlayışına sahip bir felsefe üzerine yapılanmıştır.

Seçkin müşteri kitlesine sağlamakta olduğu hizmetler ile kazanılan kaliteli hizmet anlayışının yanında ARC Grup'un yönetim kadrosu;devlet güvenlik kadrolarında ve özel güvenlik sektöründe tecrübe kazanmış,toplum içinde aktif sosyal faaliyetlerde bulunan seçkin yöneticilerden oluşmaktadır.
Guvenlik firmalari, ozel guvenlik sirketleri, bursa güvenlik sirketleri
https://www.arc-guvenlik.com/